top of page
Konteyner Projesi

SPECTBEE olarak ticari ve bilimsel yetiştiricilik amaçlı ilk konteyner tipi üretim istasyonunun tasarım ve üretim sürecini 2020 Ağustos ayında başlattık. Yüksek teknolojili modern yetiştiricilik platformu olarak geliştirilen 40 ‘Lık HC konteyner yapısı içerisinde tam otonom bir sistem kurularak EBB ve NFT tabanlı yetiştiricilik yapılabilecek. Geliştirilen konteyner sisteminin  Kasım 2020 itibari ile üretime başlaması planlanmaktadır.  Hurda bir 40’lık konteyner yapısının modern bir yetiştiricilik platformuna dönüşme hikayesi için bizi takipte kalın.

KON_WEB.jpg
Akıncılar Arge Tesisi

Ulusal araştırma fonları tarafından desteklenen ArGe projelerimiz doğrultusunda yarı iletken tabanlı SPECTBEE çözümlerinin performans testlerinin ve yetiştiricilik analizlerinin tespiti için kurduğumuz pilot üretim tesisimiz proje sürecini başarıyla tamamlamıştır. Test sürecinde marul, fesleğen, roka ve maydonoz gibi sofra yeşilliklerinin yanısıra orkide üretimi de yapılmıştır

AKINCILAR_edited.jpg
IPM ESSEN Fuarı

Tarım konusunda dünyanın önde gelen fuarlarından IPM fuarı Almanya’nın Essen kentinde düzenlenirken 2020 yılındaki organizasyonda Spectbee olarak ilk kez yerimizi aldık. Fuarda 2019 yılı itibariyle seri üretimine başladığımız armatür gruplarımızı ve sistem çözümlerimizi sergiledik.

IIPPMM.jpg
GROWTECH

 

Avrupa’nın en büyük ikinci, dünyanın en büyük dördüncü seracılık endüstrisine sahip Türk tarım sektörü, ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerini 20. yılında Anfaş Fuar Merkezi'nde  bir araya getirirken spectbee olarak bizde fuarda yerimizi alacağız. Ürün ve sistem çözümlerimizi daha yakından incelemeniz için sizleri standımıza bekliyoruz.

maxresdefault.jpg
ipm_2020_logo-1.png
bottom of page