ANKAFAR CASE STUDY

Ankafar Doku Kültürü üretiminde Spectbee T-Led'i tercih etti.

Biyoteknoloji ile inovatif tarım uygulamaları geliştiren Ankafar, Doku Kültürü çalışmalarında Spectbee aydınlatma çözümlerinden faydalandı. Gelişöişl radyometrik ve fotometrik testler sayesinde yetiştirilen ürünün ihtiyaç duyduğu spesifik ışık türü ve seviyesi ile uygulama alanına özel tasarlanan ışık sistemleriyle Ankafar, verimli ve yüksek standartlarda ürünler yetiştiriyor.

GROWTECH

Avrupa’nın en büyük ikinci, dünyanın en büyük dördüncü seracılık endüstrisine sahip Türk tarım sektörü, ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerini 20. yılında Anfaş Fuar Merkezi'nde  bir araya getirirken spectbee olarak bizde fuarda yerimizi alacağız. Ürün ve sistem çözümlerimizi daha yakından incelemeniz için sizleri standımıza bekliyoruz.

KONTEYNER PROJESİ

SPECTBEE olarak ticari ve bilimsel yetiştiricilik amaçlı ilk konteyner tipi üretim istasyonunun tasarım ve üretim sürecini 2020 Ağustos ayında başlattık. Yüksek teknolojili modern yetiştiricilik platformu olarak geliştirilen 40 ‘Lık HC konteyner yapısı içerisinde tam otonom bir sistem kurularak EBB ve NFT tabanlı yetiştiricilik yapılabilecek. Geliştirilen konteyner sisteminin  Kasım 2020 itibari ile üretime başlaması planlanmaktadır.  Hurda bir 40’lık konteyner yapısının modern bir yetiştiricilik platformuna dönüşme hikayesi için bizi takipte kalın.

ARGE TESİSİ

IPM ESSEN 2020

Tarım konusunda dünyanın önde gelen fuarlarından IPM fuarı Almanya’nın Essen kentinde düzenlenirken 2020 yılındaki organizasyonda Spectbee olarak ilk kez yerimizi aldık. Fuarda 2019 yılı itibariyle seri üretimine başladığımız armatür gruplarımızı ve sistem çözümlerimizi sergiledik.

SPECTBEE ARGE TESİSİ

Ulusal araştırma fonları tarafından desteklenen ArGe projelerimiz doğrultusunda yarı iletken tabanlı SPECTBEE çözümlerinin performans testlerinin ve yetiştiricilik analizlerinin tespiti için kurduğumuz pilot üretim tesisimiz proje sürecini başarıyla tamamlamıştır. Test sürecinde marul, fesleğen, roka ve maydonoz gibi sofra yeşilliklerinin yanısıra orkide üretimi de yapılmıştır

Susuz Mahallesi İstanbul Yolu 26. Km Rampa Gıda Blokları C Blok No:1 Kat:2 Yenimahalle/Ankara

 

+90 (312) 351 76 85-86

info@spectbee.com

  • Facebook
  • Instagram